משחקים אונליין חינם שחקו 498

אנגרי בירדס משחקים עם ציפורים וחזירים

משחקים עם ציפורי אנגרי בירדס מראים לנו שהן לא יודעות לא לכעוס. הן לא מסוגלות שלא לכעוס. כעס מניע ומדרבן אותן לפעולה. הכעס הוא היועץ שלהן. הן לא זזות בלעדיו. בעולם מושלם כמו בעולם של משחקים ברשת לא היו נאלצים בני אדם ובעלי חיים לחשוש למזונם או לחפצי הערך שלהם, קל וחומר ליצירי כפיהם וליוצאי חלציהם, אבל היות שהעולם אינו מושלם, גם אנגרי בירדס במגוון משחקים נאלצות להגן על עצמן מפני חזירים הזוממים לגנוב מהן את הביצים. לא יפה. לא צודק, אבל כך זה בעולמם של בני אדם, וכך זה גם בעולמם של בעלי חיים בכלל ולא רק עם משחקים ברשת גם מחוץ למסך המחשב, ובעלי כנף בפרט. אילו אתם במקומם – לא הייתם זועמים ועצבניים? לכן הציפורים עצבניות וזועמות. לכן הן מכונות אנגרי בירדס, אפשר להבין אותן.

אנגרי בירדס

משחקים אנגרי בירדס עד הנצחון

משחקי הרשת עם ציפורי אנגרי בירדס הם משחקים שבהם מגלים שאין צדק בעולם ויש בו רוע ורשעות, לכן יש להילחם נגד הרעים והרשעים, החזירים. אפשר לברך על כך שהמלחמה שלהן מתפשטת מחוץ למחשבים, וכיום ניתן למצוא משחקים עם אנגרי בירדס ולשחק בהן במכשירי הסלולאר השונים לא רק און ליין אלא גם להוריד אותם וליהנות מהמשחק בכל עת ובכל מקום. על הפופולאריות של אנגרי בירדס תעיד העובדה כי ניתן למצוא אותן גם בתוך דפי צביעה להדפסה ובפורים, בתהלוכות העדלאידע, ניתן לראות ילדים מחופשים בדמותן. משחקים און ליין על בסיס פלאש משעשעים ומהנים, עשירים בצבעים, יוצרים עבורכם עולם דמיוני וכייפי. אתם מוזמנים לצרף להנאה שגלומה בשלל משחקים ברשת עם ציפורי אנגרי בירדס גם את הוריכם, ולו רק כדי שייווכחו מה מושך ומרתק אתכם למסך הקטן במשך שעות רבות כל כך.

אנגרי בירדס משחקים עם ציפורים חכמות

משחקים כמו משחקי אנגרי בירדס מכניסים את השחקנים לעולם דמיוני שיש בו מאבקי כוח. רעים נגד טובים, גזלנים מול ישרים. הציפורים השונות זו מזו בצבען, בתכונותיהן וביכולותיהן מצליחות לנצח את החזירים החזיריים, אבל הניצחון אינו ודאי ואינו מובטח מראש (אחרת, מה כל הכיף?) ובכל זאת, שחקו בפשע של משחקים עם אנגרי בירדס והיווכחו כיצד אתם מאפשרים לציפורים המיוחדות – אנגרי בירדס לנצח את החזירים החומסים את ביציהן ומסתתרים עם שללם מאחורי חומות עשויות אבן או עץ, חוששים ומאוימים באימת הציפורים העצבניות שזוממות לפרוק עליהם את זעמן. האם יצליחו. בחרו משחק מבין מגוון של משחקים, שחקו וגלו את התשובה.

משחקים עם ציפורים בעלות כוחות

במגוון של משחקים ניתן לראות שהחזירים הם לא יצורים חכמים, הם ערמומיים ורעים. ציפורי אנגרי בירדס לעומתם אולי עצבניות, בצדק יש לומר, אך לא טיפשות כלל, ובעלות כוחות מיוחדים, כאלה שיחזירו להן את הביצים הגנובות ובדרך יעזרו להן לחסל את דמויות החזירים שבמשחק קיימות. כאמור, לכל ציפור בחבורת אנגרי בירדס יש כוח על ייחודי לה, עליכם כשחקנים שאחראים על ההצלחה בשפע של משחקים של הציפורים, להשתמש בחכמה בכל ציפור, בכל משימה.

אם טרם הכרתם את הכוחות של כל ציפור שבחבורה, בואו להכיר ולשפר את המשחק שלכם מול החזירים שאת הביצים מסתירים.

הציפור האדומה – לציפור זו אין כוחות מיוחדים אך יחד עם זאת היא השמנה והכבדה שבחבורה, לכן פגיעה אחת שלה עשויה למוטט מבנה שלם כאשר הפגיעה היא מדוייקת ונכונה, כאשר משחקים בחכמה. הציפור האדומה כפי שאתם כבר יודעים היא הסמל של המשחק אנגרי בירדס.

  • הציפור השחורה – הציפור בעלת כוחות הפצצה. ברגע שתשתמשו בכוחותיה של ציפור זו תגלו כי היא מתפוצצת ומפוצצת כל מה שבסביבתה.
  • הציפור הלבנה – כוחותיה של ציפור זו הן הטלות ביצים, ולא סתם ביצים. ביצים שבתוכן חומר נפץ שעשוי במהלך משחקים של אנגרי בירדס לפוצץ כל מה שבסביבה בפגיעה נכונה. לאחר הטלת הביצים של הציפור הלבנה, עדיין נשארת שארית הגופה, שגם היא יכולה לשמש כהרס הפריטים שנמצאים בדרכה עד לקרקע.
  • הציפור הכחולה – ציפור כחולה שכוחה מתבטא בהתפצלות כאשר נוגעים בה. הציפור הכחולה מתפצלת לשלוש ציפורים כחולות קטנות. למעשה מדובר בשלוש ציפורים כחולות שתמיד נלחמות היחד, הן שלוש והן קטנות. בכוח של הציפורים הכחולות
  • הציפור הצהובה – כוחה של הציפור הצהובה הוא התאוצה שהיא יכולה לצבור כאשר נוגעים בה במהלך אחד ממגוון משחקים של הציפורים. היא מתחילה לעוף מהר ובחוזקה ויכולה להרוס מבנים קשים.
  • הציפור הירוקה – הציפור הירוקה ברגע שנוגעים בה היא הופכת למאיין בומרנג הרסני.
  • הציפור הוורודה – הצטרפה רק לאחרונה לגרסה מיוחדת של אנגרי בירדס עונות, החזרה לבית הספר, כוחה הוא הפרחת בועות.

בואו ללמוד איך לעבור את כל השלבים במשחק!

בטעינה