משחקים אונליין חינם שחקו 556

גומילום

גומילום הצמידים שמשגעים את העולם הצליחו לשגע גם את הישראלים. והאמת? בצדק! סוף סוף פעילות יצירתית שגורמת לנו להרים את הראש מהמחשב, ממכשיר הסלולאר והטאבלטים למיניהם ולהתרכז ביצירת צמידים מגומיות צמידים שאפשר ליצור מחומרי הגלם אינסופ אלמנטים. אז איפה קונים גומילום במחיר הכי טוב? איפה משיגים גומילום במחיר זול? עשינו שיעורי ביצ, והכנו עבורכם את המדריך השלם של עולם הגומילום. ההבדלים בין גומילום למוצר ריינבו לום, מה מקורי מה חיכוי? מה ההבדלים בין המוצרים? הכל במדריך שיצרנו לאחר סקר שוק, איסוף מחירים ומקורות בהם הכי מומלץ לרכוש את הצמידים. צמידים מגומיות לא עוד רק לבנות, כולם יכולים ליצור וליהנות מחבילות גומי לום איכותיות, גומילום חיות ופרחים, גומילום כוכב מתפוצץ וכל העולה על הדימיון.
 

הכנת צמידים מגומיות גומילום

לפני שנעבור למדריך המלא שהכנו עבורכם, נציין כאן בקצרה את המותגים הקיימים בשוק ואילו ניתן להשיג בארץ ואיפה. כאמור הכנת צמידים מגומיות המכונות גומילום ניתן ליצור במגוון צורות. ישנם כיום בשוק ערכות גומילום רבות המציעות יצירה בכל מיני סגנונות, בצבעים רבים הכל בכדי שהיצירה תעבור בנעימים.
 
ערכות גומילום הקיימות בשוק אותן ניתן לרכוש בארץ ובחו"ל:

  • גומילום
  • ריינבו לום
  • לופ דה לום
  • לום בנדס

 
ועכשיו נעבור למדריך שעבדנו עליו בחודש האחרון, בו ריכזנו לכם את המידע שתרצו לדעת על ערכת גומילום. המתינו לסיום טעינת המדריך ותתחילו ללמוד ולהכיר את כל העובדות על הכנת צמידים מגומיות וצורות אחרות.

בטעינה