משחקים אונליין חינם שחקו 513

כדור בעננים משחקים ואתם בעניינים

כדור בעננים. עצמו לרגע עיניים ולחשו לעצמכם בשפתי הלב את צמד המלים הזה. עכשיו פקחו אותן וכנסו לתוך אתר 250 משחקים המציע את המשחק ברשת. כך, כפי שראיתם בעיני רוחכם, ייראה המשחק הממכר, שבו אתם מוזמנים לגלגל את הכדור, במהירות משתנה, הולכת ומואצת, לאורכם של מסלולים שמימיים מאתגרים ושונים. כמו בחיים, כך גם במשחק כדור בעננים מתקדמים בהדרגה. המשחק מתאים למי שזה מקרוב התוודעו אל משחקים ברשת. הוא אינו קולע אותם למציאות וירטואלית שבה מושלים בכיפה הגסות והאלימות, אלא הפשטות והטוהר. המשחק כדור בעננים מאפשר למשחקים בו ליהנות ולחוות את הנאה הפשוטה הגלומה במגוון משחקים ברשת הפונים אל המכנה המשותף לכולנו – הרצון ליהנות ללא פגיעה באיש.

כדור בעננים משחקים בין שמים לארץ

כדור בעננים מחייב אתכם לשלוט בכדור כדי להתקדם ולצבור נקודות בדומה למגוון משחקים אחרים. אך במשחק זה אין הכרח להערים על יריב, קל וחומר להרוג אותו. המסך אינו מרצד במהירות תזזיתית. תפעולו פשוט ונוח, אינו מחייב מיומנויות מורכבות. הצבעים נעימים לעין. הסביבה הווירטואלית שבה מתקיימים משחקים כמו המשחק כדור בעננים מזמנת לכל שחקן חוויית משתמש נעימה ומענגת. מדובר במשחק פנאי שקל להישאב אליו וגם קל – כה קל – להתמכר אליו. מנגנון צבירת הנקודות במשחק כדור בעננים מבוסס על עיקרון אחד – המהירות. היריב המושבע שלכם הוא הזמן. הוא גם המאיץ והמדרבן להשתכלל ולהתייעל במשחק, לבצע את המוטל עליכם בזמן קצר ככל יכולתכם לקצר אותו. העננים מתבררים כזירת משחקים אטרקטיבית ומהנה מאין כמוה. זה הזמן להרקיע שחקים ולהרגיש בעננים.

כדור בעננים בקטגוריית משחקים של כל הזמנים

במידה ואתם עדיין לא משחקים ומכירים את המשחק כדור בעננים דעו לכם כי אינו כרוך בלימוד ממושך, הוא לא מסובך להבנה. די לקרוא את הוראות המשחק הבסיסיות ביותר כדי להתחיל לשחק וליהנות. המשחק שווה לכל נפש ולכן מתאים לכל גיל. כדור בעננים מאפשר להירגע וליהנות תוך כדי משחק פשוט. בין אם יש לכם חלופה (לשחק בחוץ) ובין אם בשל תנאי מזג אוויר או אילוץ אחר אתם נאלצים לשהות שהייה ממושכת בבית – מגוון משחקים בעלי אופי כמו של המשחק כדור בעננים מאפשרים לכם למלא את שעות הפנאי ולהעשירן. התלות המוחלטת שלכם בעצמכם אינה מניחה שום מקום ואפשרות לתירוצים כל שהם: הכול תלוי בכם. ייחודה של תלות זו מעמידה בפני כל אחד מהמשחקים במשחק כדור בעננים אתגר להתקדם ולהשתפר – משחקים ומתחזקים, כדי שתוכלו להפיק את המיטב מהמשחק. אתם, הכדור, העננים – אין צורך ביותר משלושת המרכיבים. תבלו ותיהנו!

 

בטעינה