פריב משחקים שחקו 139

מקדש בלב היער עלילות בן האש ובת המים

בן האש ובת המים ממשיכים למקדש בלב היער הסבוך

בסדרת משחקי הרשת בן האש ובת המים גם במסלוליו של מקדש בלב היער וגם במסלולים הנוספים בתוך מקדש האור, ישנם לאורך כל הסדרה שני גיבורים צבעוניים. אותם גיבורי המשחק הם כמובן בן האש ובת המים הדמות הכחולה כמים והדמות הכתומה כאש. בסדרת המשחקים הזו על הדמויות לעבור בהצלחה מגוון מכשולים מסוגים שונים שהם יפגשו בתוך מבוכיו ומכשוליו של מקדש בלב היער ובהמשך המשחקים בסדרה על בן האש ובת המים לעבור מכשולים דומים ושונים כאלו ואחרים במבוכיו של מקדש האור עוד הרפתקה עוד אפקטים בעלילה. המטרה במשחקים בסדרה היא לעבור כמה שיותר שלבים, אתגרים ומכשולים ולהגיע לסופו של כל מסלול ומסלול. סיום בהצלחה של כל מסלול גם בתוך מקדש בלב היער וגם במקדש האור, דורש שיתוף פעולה של השניים, והגעה משותפת לדלתות היציאה לשלב הבא בכל מסלול בעלילה. בסדרת משחקי בן האש ובת המים בכולם על הגיבורים לאסוף יהלומים בצבעי הדמויות, לעבור מכשולים, אתגרים ולבצע מהלכים נכונים כדי להגיע לסופו של כל מסלול בחיים.

בן האש ובת המים הרפתקה מאתגרת בפנים מקדש בלב היער

משחקים כמו בן האש ובת המים הם משחקים מבוקשים בכל רחבי תבל מהעובדה הפשוטה כי הם משחקים אשר מציעים למשחקים בהם חווית משחק קסומה חוויה של אתגר, אקשן והנאה. בתוך מקדש בלב היער צפויות לדמויות הצבעוניות וגם לשחקנים במשחק בן האש ובת המים מגוון רחב של אתגרים מפתיעים ומכשולים ברמות ודרגות קושי שונות. ככל שמתקדמים בתוך מקדש בלב היער הסקרנות, האתגר והאקשן עולים. במסע ההרפתקאות שבסדרת המשחקים ניתן לראות את היופי של שיתוף פעולה בין הדמויות וכמובן השחקנים. שני גיבורי המשחק בן האש ובת המים הם אמנם הפכים כמו אש למים, אך במשחק רואים באופן יצירתי את החשיבות של שיתוף פעולה במשחק וכמובן גם בחיים האמיתיים. לולא שיתוף פעולה במשחק לא יוכלו לסיים את המסלול שעומד לפני השניים במבוכיו של מקדש בלב היער.

מקדש בלב היער משחק ביחד או לבד עם בן האש ובת המים

בסדרת המשחקים של בן האש ובת המים מקדש בלב היער ישנה אפשרות לשחק לבד או עם שחקן נוסף בזוג. כאשר משחקים לבד יכולים לתפעל כל דמות לבד ובתורה בדרך, כאשר משחקים בזוג כל שחקן אחראי על הדמות שלו וניתן להפעיל את הדמויות בן האש ובת המים בו זמנית ביחד. כאמור לעיל לכל דמות מקשי משחק ייחודיים לה עבור הפעלת הדמות במשחק מקדש בלב היער וגרסאות נוספות.. כל אחד יכול לבחור איך הכי כיף לו לשחק לבד אן יחד עם חבר. ברשת האינטרנט מגוון משחקים אשר מוצעים למשחקים בשניים משחקים בזוג וכן משחקים רבים אשר מוצעים למשחק עם מספר שחקנים, דבר שכזה עשוי לתרום לשדרוג יחסים בין חברים, וכמובן קירוב לבבות בין חברים ושחקנים. במהלך המשחק בן האש ובת המים מקדש בלב היער יש הרבה אקשן ואתגר הנובעים מהעניין הרב שמספק המשחק, לכן כאשר משחקים עם הדמויות באופציה של משחק בשניים בתוך מקדש בלב היער הדבר יכול להעצים פלאים את חווית המשחק וכמובן ההנאה בו.מוכנים למשחק?! קבלו הצצה למשחק הבא בסדרה!


 

בטעינה