250 משחקים שחקו 513

משחקי כדורגל משחקים לכולם

משחקים לשני המינים, משחקי כדורגל גם לכל הגילאים

כיום כאשר הטכנולוגיה בצמיחה מתמדת, ישנם שפע של משחקים ברשת בכלל, ומשחקי כדורגל ברשת ומשחקים אשר מוצעים להורדה למכשירים סלולאריים ולמחשב הביתי בפרט. כבר לא מורכב כמו בעבר ליצור משחקי כדורגל המתאימים לכל שחקן באופן פרטני. גיל, מין, שפה ופרמטרים אחרים. אם בעבר היו שחקנים נחשפים למשחקים שלא מתאימים לגילם, משחק המשלבים אלימות מיותרת, כיום הדבר אמנם עדיין קורה, אך חלה ירידה משמעותית ביצור משחקים בעלי אופי אלים ללא כל דופי. כיום ניתן למצוא מעבר להיצע עצום גם ביקוש גדול למשחקי כדורגל, הן משחקים ברשת והן משחקים להורדה.

משחקי כדורגל
משחקי כדורגל ברשת

משחקי כדורגל לא משחקים אלימים

כאשר ברשת ישנם אין ספור משחקים בעלי אופי אלים, לא קיים הורה שהיה רוצה שהילד שלו ישחק במשחקים מסוג זה. תחליף נהדר למשחקים שלא מתאימים לילדים, הם משחקי כדורגל ברשת או להורדה. משחקים שלמעשה מתאימים לכל גיל ולכל מין. מעבר לעובדה הברורה כי משחקי כדורגל אינם אלימים, משחקים מסוג זה מציעים לשחקנים חוויה של משחק שהיא גם חוויה בונה לעתיד. שחקנים ישאפו לנצח תוך כדי נטו משחק, להגיע להישגים ותוצאות טובות ואפילו לשאוף להיות שחקני כדורגל מן המניין כאשר יהיו גדולים. משחקים אלימים מעבר לכך שהם לא נעימים, הם לא מוסיפים לשחקנים דבר חיובי ולבטח גורעים מהתנהגות של ילדים המשחקים בהם. משחקים אלימים לא כמו משחקי כדורגל יכולים להשפיע על התנהגות השחקנים גם מחוץ למסך המחשב. קיים חשש וסיכוי גדול כי שחקנים המרבים לשחק במשחקים שכאלה יהפכו שיטות משחק והצלחה לאלימות מיותרת. אפשר למנוע זאת כבר בגיל צעיר, ולגרום לשחקנים הגדלים לשחק במשחקים בונים כמו משחקי כדורגל ולאו דווקא להימשך למשחקים לא חינוכיים.

חיבור בין שחקנים דרך משחקים

מעבר להנאה, מספקים משחקי כדורגל ובכלל משחקים ברשת חיבור בין שחקנים מכל רחבי העולם. דבר המקנה לשחקנים שייכות, מלמד מהו ערך חברות, אפשר לשחק בזוגות או ביחידים ואפשר גם לשתף את ההורים. משחקי כדורגל קורצים לכולם, לא חשוב היכן אתם נמצאים בעולם. משחקי כדורגל כמור יש בשפע, ישנם משחקים שניתן לשחק מול ונגד במחשב, כאשר החברים לא פנויים או לא נמצאים, וניתן לשחק עם שותפים וירטואליים מעבר למסך וכן יחד עם שותפים למשחק כנגד שחקנים אחרים. השפע וההיצע הוא בלתי נדלה. מרבית משחקי הכדורגל כיום בעלי גרפיקה מושקעת, בעלי סאונד מתאים למשחק כדורגל, לעיתים נוכל לראות מעבר לקבוצות ושחקנים גם אוהדים ביציעים. ישנם משחקי כדורגל בתלת מימד, באויר בים וגם כמובן ביבשה.

משחקי כדורגל שלא תרצו להחמיץ

למי מהשחקנים שטרם פגש את כל משחקי הכדורגל הפופולאריים יותר ברשת וכן המשחקים המבוקשים אשר מוצעים להורדה, להלן סקירה קצרה. משחקי כדורגל יש המון אבל מעל כל השפע והמגוון בולטים מספר משחקים שמומלץ להכיר במיוחד לחובבי הז'אנר. משחק כדורגל ראשים. אחד ממשחקי הרשת המבוקשים כיום. מדובר במשחק בו ראשים של שני שחקנים משחקים כדורגל אחד מול השני. משחקי כדורגל נוספים ברשת שניתן לשחק און ליין והם מומלצים על ידי צוות האתר: כדורגל כוכבים, כדורגל זומבים, כדורגל משוגע, כדורגל 1 על 1, כדורגל רחוב ועוד שפע של משחקי כדורגל שתמצאו כאן באתר.משחקים להורדה בקטגורייה זו שמומלצים להורדה עבור מי שאוהב משחקי כדורגל עם מלא פעולה ואקשן: סדרת המשחקים האגדית Pro Evolution וכן סדרת המשחקים של FIFA.

לסיכום. משחקי כדורגל נועדו לכל הגילאים. משחקים המהווים קרקע פורייה לראייה למרחקים, לשיפור מיומנויות חשיבה, משחקים בקטגוריה זו מעניקים לשחקנים שעות של ריגוש עם ובלי חברים. משחקי כדורגל יהוו אתגר והנאה גדולה לבנות ובנים כאחד.

שפע של משחקי כדורגל גם להורדה וגם למשחק ברשת תוכלו למצוא בשפע גם באתר משחקים www.wegames.co.il כל המשחקים החמים תמצאו שם!

בטעינה