250 משחקים שחקו 1.63K

קלאש רויאל

קלאש רויאל במחשב אכן כאן זו לא שמועה סתם! הצטרפו למשחק הקלפים והענקים שאתם כל כך אוהבים מהמשחק באפליקצייה שמגיע בימים אלו בגרסת רשת משגעת כך שאין צורך יותר לרכוש כוחות ואלמנטים מהמשחק כי הכל חינם ואתם נהנים מכל הטוב שיש למשחק קלאש רויאל להציע לכם ועוד יותר.

קלאש רויאל משחק מחשב

המשיכו גם במשחק קלאש רויאל בגרסת המחשב לאסוף ולשדרג את שלל הקלפים, תלחמו נגד כוחות צבא מאיימים, תכננו הגנות והתקפות, הכירו מחדש את הדמויות שכוללות את הנסיכות והאבירים, הדרקונים ושאר הענקים. הצילו את הנסיכות  ממגדלי האויב וכסחו את היריב, תוכלו לזכות בגביעים, כתרים ותהילה גדולה בזירה!

המשחק קלאש רויאל מבטיח לשחקנים אתגר אמיתי שבא לידי ביטוי בשני נתיבים בלבד בכל משחק, נתיב אחד עבור השחקן והשני עבור היריב. לכל שחקן יש 3 טירות / מגדלים, והמטרה היא לנצח את היריב באופן המוחץ ביותר תוך כדי הגנה על מגדלים שלו. במשחר אין גיבורים אבל כן הרבה קלפים! הקלפים הם שמתפקדים כגיבורים ועובדים במשחק כמו חיילים, ניתן לפרוס אותם במקום הרצוי להתקפה.

במשחק כברירת מחדל, יש 8 יחידות / קלפים, ככל שהשחקנים טובים יותר הם יקבלו גישה ליותר קלפים, כתרים ומגדלים, שימו לב שבשונה לאפליקצייה כאן אין צורך לרכוש קלפים חדשים בכסף… שחקו קלאש רויאל במחשב עכשיו!

בטעינה